Coaching mocnych stron

Coaching mocnych stron oparty jest o indywidualne wyniki badania CliftonStrengths™, zwanego w Polsce popularnie „badaniem talentów Gallupa”. Jest to narzędzie, które pomoże Ci odkryć swoje talenty, a podczas sesji informacji zwrotnej potowarzyszę Tobie lub Twojemu zespołowi w ich zrozumieniu oraz zaplanowaniu bardziej świadomego ich używania i rozwijania.

Badanie ma formę kwestionariusza online, składającego się z 177 pozycji. W każdej z nich wybierzesz jedno z dwóch stwierdzeń, które lepiej Cię opisuje. Na każdą parę przypada ograniczony czas (20 sekund), co sprzyja dokonywaniu wyboru bardziej spontanicznie, bez dłuższego zastanowienia się.

Wynikiem badania jest sekwencja 34 talentów, przy czym (w zależności od wybranego pakietu) możesz mieć dostęp do całości (ALL 34) lub tylko do TOP 5 – pięciu talentów dominujących. Po badaniu automatycznie otrzymasz kilka raportów, których ilość i zakres także zależy od pakietu. Podczas spotkania lub serii spotkań będę towarzyszyć Ci w procesie głębszego zrozumienia Twoich talentów oraz w wypracowaniu skutecznych strategii lepszego ich wykorzystania w przyszłości. Zrobimy sporo ćwiczeń.

Oferta indywidualna

Inwestycja:
✅ TOP 5 – badanie i sesja indywidualna (90 minut) – 450 zł
✅ ALL 34 – badanie i sesja indywidualna (120 minut) – 900 zł
Jeśli badanie masz już za sobą i możesz mi udostępnić raporty, możesz zamówić samą sesję indywidualną (90 minut) w cenie 300 zł.
Cena każdej dodatkowej sesji (90 minut): 300 zł.

Oferta zespołowa

Przed warsztatami uczestnicy są zobligowani wykonać badanie w uzgodnionym terminie oraz zapoznać się z otrzymanymi raportami.

Warsztaty mają dość luźną formę, dopasowaną do sekwencji talentów uczestników. Ich celem jest pogłębienie znajomości swoich talentów oraz poznanie sposobów na ich efektywne wykorzystanie w przyszłości, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Podczas warsztatów omawiamy także wyniki całego zespołu.

Inwestycja:
Raport indywidualny:
✅ wersja TOP 5: 130 zł / osoba
✅ wersja ALL 34: 315 zł / osoba
Przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów: cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca szkolenia i liczby uczestników (od 1.600 zł za dzień szkoleniowy + koszty dojazdu i pobytu).

Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowego raportu dla osoby zarządzającej zespołem wraz z omówieniem na godzinnej sesji indywidualnej (500 zł). Aby otrzymać raport CliftonStrengths for Managers nie jest konieczne ponowne wypełnianie badania. Korzyści to m.in. zrozumienie, jak Twoje talenty (TOP 10) przyczyniają się do Twojego sukcesu jako menadżera, jak (z drugiej strony) mogą Ci przeszkadzać i jakie działania możesz podjąć, by lepiej komunikować się z zespołem.

Kolejne kroki

umów się na badanie oraz sesję coachingu mocnych stron lub warsztaty zespołowe
✅ zajrzyj na stronę badania CliftonStrengths™ po więcej informacji