E-booki

Uwaga! Ponieważ nie mam jeszcze sklepu z podpiętym serwisem płatności, aby dokonać zakupu wybranego e-booka możesz wybrać jeden z dwóch sposobów:

Sposób 1:
Skorzystaj ze strony Estante.pl – link prowadzi strony autorki, gdzie znajdziesz obie książki.

Sposób 2:
Napisz do mnie, którego e-booka chcesz zamówić i podeślij dane do faktury (dla osoby fizycznej będzie to imię i nazwisko oraz adres).
✅ W odpowiedzi otrzymasz fakturę z wygodnym przyciskiem do płatności. Nie trzeba z niego korzystać, ale dzięki niemu otrzymam informację o płatności zanim dotrze sam przelew.
✅ Po otrzymaniu informacji o płatności lub przelewu, wyślę Ci e-booka na podany adres mailowy.


E-book „Odważna i odpowiedzialna. Weź życie w swoje ręce”

Nieduża książka jest rozbudowanym zapisem mojego wystąpienia na konferencji „Jesteś wystarczająca” zorganizowanej w konwencji TEDx w styczniu 2023 r. przez wrocławski Nie_Idealny Rozwój.

Dlaczego piszę o odwadze i odpowiedzialności? Nie zrobisz pierwszego kroku bez świadomości, że w dużej mierze sama kształtujesz swoją rzeczywistość zarówno obecną, jak i wymarzoną. Nie zrobisz pierwszego kroku bez odwagi, gdy za bardzo przejmujesz się opinią innych ludzi bądź widmem porażki.

Format: PDF.
Liczba stron: 30.

Cena: 27 zł.


E-book „Jak poprawić sobie nastrój. 40 przepisów na każdy czas”

Moja druga książka jest zupełnie inna od pierwszej. A historia jej powstania fascynująca. Jakiś czas temu wymyśliłam dla mojej Siostry wyjątkowy prezent imieninowy – zielone pudełko z pomysłami na poprawę humoru oraz z potrzebnymi materiałami. To było arcydzieło!

W książce spisałam część tamtych wskazówek i dodałam kilka nowych. Znajdziesz tutaj trzy rozdziały, a w nich inspiracje, gdy masz do dyspozycji kilka chwil, kilka godzin albo dzień lub weekend. Natomiast w rozdziale czwartym poznasz pomysły, które zostaną z Tobą na dłużej. Zostawiłam też kilka stron na Twoje notatki.

Format: PDF.
Liczba stron: 48.

Cena: 37 zł.