Oferta dla Ciebie

FRIS

Badanie kwestionariuszem FRIS®

FRIS® to polskie, proste i praktyczne narzędzie diagnostyczno-rozwojowe, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje zarówno w pracy, jak i w relacjach i życiu osobistym.

Więcej informacji


Coaching mocnych stron

Coaching mocnych stron

Badanie CliftonStrengths™, zwane w Polsce popularnie „badaniem talentów Gallupa”, to narzędzie, które pomoże Ci odkryć swoje talenty. Natomiast ja chętnie Ci potowarzyszę w ich zrozumieniu oraz zaplanowaniu ich bardziej świadomego wykorzystania i rozwijania.

Więcej informacji


Odkrywanie potencjału zawodowego

Jak znaleźć pracę, która przynosi satysfakcję i zadowolenie? Według badań Instytutu Gallupa kluczem jest wykorzystywanie w pracy swoich mocnych stron i swojego potencjału, a także nabycie odpowiednich kompetencji. Chętnie pomogę w poszukiwaniach Tobie lub Twojemu dziecku.

Więcej informacji


Trening mentalny

Indywidualny trening mentalny

Trening mentalny to praca nad własnym umysłem, która sprawdza się w sporcie, w biznesie, życiu zawodowym i prywatnym. Jego skuteczne i proste narzędzia wykorzystywane są m.in. do pracy z pewnością siebie czy koncentracją.

Więcej informacji


Szkolenie „Pierwsza pomoc”

Warsztaty są nie tylko pełne wiedzy, ale przede wszystkim ćwiczeń z wykorzystaniem manekina i defibrylatora treningowego. Mogą być zorganizowane nie tylko jako szkolenie otwarte lub dla firmy, ale także w gronie Twojej rodziny, przyjaciół i znajomych.

Więcej informacji