Pozostałe szkolenia i warsztaty

Znam swój talent i co dalej?

Warsztaty dla osób, które wykonały badanie CliftonStrengths*. Celem spotkania jest rozmowa o swoich talentach z innymi osobami, zobaczenie różnic pomimo posiadania podobnych cech, głębsze zrozumienie swoich wyników i opracowanie strategii lepszego, świadomego wykorzystania swoich talentów w przyszłości.

* Istnieje możliwość wykonania przed spotkaniem jedynie autodiagnozy na podstawie skróconych opisów 34 talentów, jednak nie jest to rozwiązanie ani idealne, ani rekomendowane.


Trening mentalny

Trening mentalny w pigułce czyli o pewności siebie i nie tylko

Celem warsztatów jest wprowadzenie uczestników w temat treningu mentalnego, uświadomienie, na czym on polega i na jakich obszarach się koncentruje. Solidna dawka wiedzy uzupełniona jest wieloma praktycznymi ćwiczeniami, wykonywanymi indywidualnie, w parach lub małych grupach.


Podstawy marketingu internetowego

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w tym obszarze i certyfikat DIMAQ Basic. Szkolenie ma formę prezentacji lub webinaru. Rozmawiamy o rozmaitych metodach dotarcia do klienta w internecie, zarówno płatnych, jak i (prawie) bezpłatnych. Każdą z nich ilustrują liczne przykłady.


Czy dane kłamią? Kilka słów o rzetelnej prezentacji

Szkolenie nie tylko dla analityków, bo metody manipulacji wykresami są aż nadto powszechne 😉 i warto umieć je zauważać. Na wielu przykładach uczestnicy obserwują, jak ważne w prezentacji danych są kolory, skale na wykresach, rodzaje wykresów, opisy danych itp.


Inwestycja:
Cena ustalana indywidualnie w zależności od tematu i czasu trwania szkolenia oraz liczby uczestników.
Więcej informacji o każdej propozycji jest dostępnych telefonicznie lub mailowo.

Kolejne kroki:

umów się na rozmowę o interesującym Cię szkoleniu