Warsztaty MENTIS dla zespołu

Metoda MENTIS została opracowana przez grupę Mentalnie Pomocni, którą mam zaszczyt współtworzyć i reprezentować głównie na terenie woj. dolnośląskiego.

O Mentalnie Pomocnych

Jesteśmy grupą 13 certyfikowanych trenerów mentalnych, działających na obszarze całej Polski, którzy dzięki narzędziom treningu mentalnego wspierają swoich podopiecznych w osiąganiu maksimum swoich możliwości.

Pracujemy poprzez sesje indywidualne i grupowe nad rozwojem efektywności osobistej oraz zawodowej.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi kompetencji naszych trenerów możemy dostosować się do każdej sytuacji klienta i sprostać indywidualnym potrzebom. To wszystko daje nam efekt końcowy w postaci skutecznej współpracy w miłej atmosferze.

Więcej o nas na stronie https://mentalniepomocni.pl/

Co to jest trening mentalny?

Trening mentalny to praca nad własnym umysłem, nad rozwijaniem swojego potencjału. Oznacza to, że sprawdza się on nie tylko w sporcie (gdzie już jest szeroko i jawnie stosowany), ale także w biznesie, życiu zawodowym i prywatnym.

To metoda z pogranicza psychologii i coachingu, nastawiona na teraźniejszość i przyszłość oraz na działania, które przynoszą efekty w stosunkowo krótkim czasie. Podobnie jak trening ciała, także trening umysłu wymaga praktyki, systematyczności, konsekwencji i wysiłku, a z drugiej strony umiejętności regeneracji i odpoczynku.

Trening mentalny jest dla każdego. Jego główne obszary zainteresowania wg autorskiej metody MENTIS są uniwersalne, ponieważ jej podstawy stanowią: motywacja, efektywność, nawyki, talenty, inicjatywa i skuteczność.

Program dla zespołów: Odkryj swój potencjał i zbuduj swoją efektywność

Oferta dla firm obejmuje cykl 6 warsztatów zgodnie z autorską metodą MENTIS.
Liczba uczestników programu: do 20 osób. Czas jednego spotkania: 4 godziny.

Ramowy zakres tematyczny:
Motywacja i determinacja czyli jak wytyczać cele i dążyć do ich realizacji
Efektywność osobista w pracy i życiu prywatnym
Nawyki czyli skąd wziąć energię do pracy i życia
Talenty i mocne strony czyli jak odkryć swoje predyspozycje i odnaleźć sens w życiu i w pracy / Teraz czyli jak zacząć od dziś zmiany na lepsze i w nich wytrwać
Inicjatywa czyli jak znaleźć w sobie odwagę do zmian
Skuteczność czyli jak sobie radzić z przeszkodami

Uwaga: szczegółowy zakres poszczególnych warsztatów zależy od potrzeb i oczekiwań zespołu. Można też zdecydować się tylko na wybrane tematy.

Inwestycja:
Cykl 6 warsztatów: 5.999 zł / zespół
Wybrane warsztaty pojedyncze: 1.099 zł / zespół

Kolejne kroki

umów się na rozmowę wstępną o potrzebach i oczekiwaniach Twoich i Twojego zespołu