Excel Team

Moją pasją jest towarzyszenie osobom i zespołom w odkrywaniu ich mocnych stron. Jednak w swojej pracy szkoleniowej korzystam także z wieloletniego doświadczenia zawodowego na stanowiskach analitycznych. Wychodzę z założenia, że ogrom praktyki w różnych organizacjach jest cennym zasobem i warto się nim podzielić.

Jesienią 2022 r. podjęłam współpracę z Dolnośląską Szkołą Wyższą, gdzie mam przyjemność prowadzić kilka przedmiotów, w tym dwa informatyczne. Ich główną ideą jest zaznajomienie studentów z podstawowymi aplikacjami i ciekawymi programami, które przydadzą się im w pracy zawodowej. Jednym z omawianych przeze mnie narzędzi jest niesamowity i pełen możliwości MS Excel.

Excel Team

Ponieważ arkusz kalkulacyjny jest mi bardzo dobrze znany i wciąż lubię odkrywać w nim nowe lądy, dołączyłam do wrocławskiego zespołu Excel Team. Wraz ze mną tworzą go dwie niesamowite kobiety. Kilka informacji o każdej z nas znajdziesz w krótkiej ulotce. Obecnie szykujemy także nieco dłuższe notki trenerskie.

Jeśli jesteś zainteresowana szkoleniem idealnie dopasowanym do potrzeb Twoich lub Twoich pracowników, skontaktuj się z nami. Oferujemy różne możliwości – szkolenia otwarte i zamknięte, ale też stałą współpracę, jednorazowe wsparcie w przygotowaniu konkretnego rozwiązania lub mentoring 1:1. Za każdym razem rozmawiamy o Twoich potrzebach i szyjemy ofertę na ich miarę.

Zapraszamy!